Busy Płońsk, Sochaczew, Ciechanów, Bielsk. Pasażerów z łódzkiego i mazowieckiego wybierających się do Niemiec i Holandii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób. Oferujemy busy do Niemiec i Holandii m.in. z Płońska, Sochaczewa, Drobina, Żuromina, Ciechanowa, Przasnysza, Raciąża, Krośniewic.

Nasze międzynarodowe usługi przewozowe obejmują m.in. Płońsk, Sochaczew, Ciechanów, Bielsk – Niemcy – Holandia

Busy Płońsk, Sochaczew, Ciechanów Niemcy HolandiaNasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie w przewozie osób na wymienionych trasach dzięki temu możemy zaoferować Państwu bezpieczne usługi przewozowe.

Naszym klientom oferujemy komfortowy przejazd do Niemiec i Holandii, naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe 9-osobowe busy Holandia – Płońsk, Sochaczew, Ciechanów, Bielsk z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i ergonomicznymi fotelami. System audio – video, który funkcjonuje w naszych busach do Niemiec i Holandii sprawi, że Państwa podróż minie szybko i przyjemnie.

Busy Płońsk, Sochaczew, Ciechanów, Bielsk do Niemiec i Holandii

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji busa na trasie Płońsk, Sochaczew, Ciechanów, Bielsk – Niemcy – Holandia.

tel. +48 608236777, biuro@mirex.travel.pl

W województwie mazowieckim i łódzkim przewóz osób busami do Niemiec i Holandii oferujemy m.in. z miejscowości: Kutno Płońsk, Sochaczew, Drobin, Żuromin, Ciechanów, Raciąż, Krośniewice, Łęczyca, Żychlin, Gąbin, Bielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Przasnysz.

.

Busy Płońsk, Sochaczew, Ciechanów do holandii i niemiec