O nas

About

Historia firmy

Jesteśmy doświadczoną Firmą specjalizującą się w Przewozie Osób Busem do Niemiec i do Holandii. Transport międzynarodowy Busem to nasza specjalność! Już od wielu lat wykonujemy Przewóz Osób Busami z takich województw jak: mazowieckie, łódzkie i kujawsko-pomorskie. Wykonujemy Przejazdy na różnych trasach np. Kutno-Płock -Hannover,  Sierpc-Żuromin-Bonn,  Sochaczew – Niemcy,  Ciechanów – Płońsk Niemcy czy Drobin – Holandia, Kutno – Sierpc – Holandia.
Przewóz osób na trasach m.in. Łódź – Warszawa – Kutno – Holandia odbywa się w miłej i bezpiecznej atmosferze. Przewozy Osobowe które wykonujemy to bardzo dobry wybór dla tych którzy cenią sobie szybkość i wygodę! Nasza Firma Transportem Osób zajmuje się nie od dziś dlatego doświadczenie zdobyte przez nas jak i naszych kierowców pomaga nam w ciągłym ulepszaniu wykonywanych przez nas Usług.

Zapraszamy  do skorzystania z naszych Usług!

Posiadamy wszystkie uprawnienia związane z transportem osób wymagane przez prawo polskie i europejskie (Certyfikat i Licencja)


Fatal error: Call to undefined method FernleafSystems\Wordpress\Services\Core\VOs\WpPluginVo::__adapterGet() in /home/users/kamin502/public_html/domains/busy.mirex.travel.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/VOs/WpBaseVo.php on line 44